OTOMATİK BAHÇE SULAMA SİSTEMİ

Otomatik Bahçe Sulama Sistemi Otomatik sulama sistemi kurulduğunda,hortum sürükleme derdi ortadan kalkar. Yeterli mi yoksa fazla mı suladığınızı belirlemeye çalışmak zorunda kalmazsınız ve uzakta iken bahçeyi nasıl sulayacağınızı düşünmeniz gerekmez. Çok az miktarda su sarf etmektedir. Çim, bitki, çiçek ve ağaçlarınızın ihtiyacı olan suyun otomatik kontrollü olarak sulanabildiği mekanik sistemlerdir.
Otomatik sulama sistemi kolaylık, tasarruf ve bitkilerin ihtiyacı kadar sulanmasını sağlamaktadır.

Çekici bir peyzaj için ciddi yatırım ve dikkatli bakım gereklidir. Otomatik bir sulama sistemi daha sağlıklı, daha uzun ömürlü bitkiler ve çim yetiştirerek bu yatırımı korur. Sağlıklı, iyi bakımlı bir bahçe ayrıca mülkünüzün fark edilirliğini ve değerini ölçülebilir şekilde arttırır.

Otomatik sulama sistemi kurulumu, projelendirme, sulama sistemi onarımı ile otomatik sulama sistemi firması olarak hizmet vermekteyiz.
Rain Bird Kontrol Ünitesi, Hunter Kontrol üniteleri deneyimli otomatik sulama sistemi uzmanlarımızca ayarlanır.
otomatik sulama sistemi nasıl kurulur?, otomatik sula sistemi, otomatik sulama sistemi onarımı, otomatik sulama ayarlama, istanbul bahçe sulama sistemi, rain bird cihaz ayarlamai hunter cihaz ayarlama,
Bizi Takip Edin

Bize Ulaşın
  • Konaklar Mahallesi Kavakyolu Sokak No:15 Beşiktaş - İSTANBUL
  • Gsm : 0532 055 90 32
  • info@nefespeyzaj.com
Hemen Arayın Teklif Alın